Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai Φοζ ντο Ιγκουασού επίσης διαθέτει Wi-Fi και ιδιωτικό χώρο στάθμευσης.
Ναός Tenrikyo Foz do Iguacu επίσης βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς.
Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπάνιο με πετσέτες. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Στη διάθεση των επισκεπτών υπάρχουν ψυγείο, βραστήρας και φρυγανιέρα που βρίσκονται στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Το διαμέρισμα απέχει 850 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων MD Tour /Freight Company.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Τζαμί Omar Ibn Al-Khattab900 μ.
- Εμπορικό Κέντρο Mercosul2 χλμ.
- Πάρκο Monjolo500 μ.
- Γέφυρα της Φιλίας1,9 χλμ.
- Cataratas JL Shopping Mall1,8 χλμ.
- Δημοτικό Νοσοκομείο1,1 χλμ.
- Τελωνείο Βραζιλίας1,5 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai αποτελεί 48$. - ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai;
Το το διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai παρέχει ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai μπορούν να φέρουν κατοικίδια.